Велика четвірка: найпопулярніші біоактивні ферменти в естетичній медицині
Ферменти - каталізатори, що прискорюють або ініціюють хімічні реакції в організмі. Вони дуже прицільні та специфічні: каталізуючи певну реакцію, не провокують інші. Діапазон їхньої дії дуже широкий: ферменти моделюють тіло і обличчя, показують відмінний результат в боротьбі з різними типами целюліту, забезпечують дренаж і ліфтинг, коригують рубці і постакне.
Ферменти присутні у всіх живих організмах, але найбільший попит в космецевтиці зараз на ті, що отримані з мікроорганізмів. Для того, щоб ферменти можна було виробляти в промислових масштабах, досягати великих варіацій діяльності і бути певними, що вони не викличуть алергію, вчені використовують технологію рекомбінації. В цьому випадку гени вищих організмів вбудовуються в геном бактерій. Результат - гіпоалергенний, безпечний і ефективний продукт. Піонером в розробці рекомбінантних ферментів є лабораторія PROTEOS Biotech. Вони створили унікальну технологію, за якою отримують необхідні ферменти, і використовують її в косметиці PBSerum.
Ферменти марки PBSerum ефективно лікують:

 • різновиди фіброзу, враховуючи пост-травматичні та пост-хірургічні фібрози;
 • атрофічні, гіпертрофічні та келоїдні рубці;
 • грубі невротичні рубці;
 • пост-опікові рубці, рубці після пересадки шкіри;
 • фібрози після ліпосакції та хірургічних втручань;
 • фіброзний целюліт;
 • рубці постакне та інші стани.
Основні ферментами, що їх виробляє PROTEOS Biotech, є гіалуронідаза PB3000, колагеназа GH PB220, ліпаза PB500 та кератиназа PB333. Ці ензими запатентовані та затверджені в Європі та США. Кожен з них має унікальну та вузькоспеціалізовану дію – та кожен однаково ефективний у своїй царині.
Кератиназа

Завдяки специфічній кератолітичній активності кератиназа м'яко, без травматичних наслідків, відлущує ороговілі клітини шкіри. Вона є природною альтернативою AHA-пілінгу та має такі ж властивості, але при цьому не викликає подразнень, не змінює рН і не порушує бар'єрні функції шкіри.
Основні ефекти ферменту кератинази PB333:

 • Робить структуру рогового шару більш пухкою та підвищує його проникну здатність в 4 рази;
 • Сприяє усуненню гіперкератозу, і, як наслідок, вирівнюванню мікрорельєфу;
 • Прискорює оновлення клітин, вирівнює тон шкіри, робить її більш рівною і свіжою;
 • Прискорює оновлення клітин;
 • Видаляє кератин, що блокує сальні протоки, та покращує зовнішній вигляд шкіри з акне.
 • Забезпечує інтенсивну тривалу гідратацію рогового шару.
Кератиназа PB33 не має побічних ефектів, гіпоалергенна й ідеальна для чутливої шкіри. Ще один плюс - на відміну від більшості пілінгів вона не має сезонних обмежень.
Ліпаза

Ліпаза - збірна назва ферментів, які мають здатність розщеплювати жири та жироподібні речовини. Рекомбінантна ліпаза РВ500 має мікробіологічне походження. Обмінні процеси в жировій клітині адипоциті - складний багаторівневий процес, регуляція якого відбувається за участі багатьох біологічно активних речовин. Головна перевага ліпазиPB500 - відсутність гормон-чутливості, що пояснює її сильнодіючу ліполітичну активність і відсутність побічних ефектів. Ліпаза PB500 зменшує обсяг адипоцитів, мобілізує локалізований жир, але при цьому сам адипоцит не руйнується. Це означає, що ліпаза PB500 має максимально фізіологічну, м'яку, але дуже ефективну дію.
Ферментні препарати PBSerum на основі ліпази представлені в двох формах - для мезотерапії та для зовнішнього застосування. Препарати для зовнішнього застосування поєднуються з апаратними методиками, а також можуть використовуватися в парі з мезоролерами. Застосування апаратних методик підсилює ефект від процедури в кілька разів. При зовнішньому використанні вже після 4 застосувань помітно зменшення рівня локалізованого жиру. А після 8 воно стає дуже значним. Мезотерапія з використанням ліпази PB500 дає результати вже після першого сеансу. Особливо, якщо в області застосування немає вираженого набряку і фіброзу тканин.
Колагеназа

Колагеназа - один з найбільш потужних протеолітичних ферментів. Вона має специфічну дію на колагенові волокна, основний структурний елемент сполучної тканини. Колагенази - єдині ферменти, здатні розпізнавати нативний колаген і гідролізувати його.

У косметології колагеназу застосовують для корекції рубців, при фіброзних ускладненнях, враховуючи пост-травматичні і пост-хірургічні фібрози, при ускладненнях після естетичних операцій - ліпосакції та ліпофілінгу. Колагеназа ефективна у комплексній терапії фіброзного целюліту, а також для підготовки до інвазивних процедур. Цей фермент активно застосовують для стимулювання регенеративних процесів шкіри і профілактики утворення зморшок.
Ось - основні ефекти колагенази G / H РВ220, розробленої PROTEOS Biotech:

 • Руйнування деформованих волокон колагену аж до повного їх розчинення;
 • Ефективна корекція фіброзних мікровузлів та мікромодулів;
 • Гідролізує колаген і не впливає на неушкоджений епітелій, жирову і м'язові тканини;
 • Стимулює синтез нового колагену, відновлюючи каркас дерми.

Ферментні препарати PBSerum на основі колагенази представлені в двох формах - для мезотерапії та для зовнішнього застосування у вигляді трансдермальної мікроемульсії. Препарати для зовнішнього застосування поєднуються з апаратними методиками - вакуумно-роликовим масажем, електропорацією, ультрафонофорезом, радіочастотним ліфтингом, кавітацією. Застосування апаратних методик збільшує ефект від процедури в декілька разів.
Гіалуронідаза

Гіалуронідаза - фермент, що розщеплює протеоглікани та гіалуронову кислоту до низькомолекулярних фрагментів. Рекомбінантна гіалуронідаза РВ3000 від PROTEOS Biotech усуває надмірну кількість полісахаридів, що відповідають за накопичення рідини. Завдяки цій здатності вона має потужний дренажний ефект. Гіалуронідаза зменшує в'язкість гіалуронової кислоти, полегшує дифузію рідин в міжтканинному просторі, збільшує проникність тканин, покращує їх трофіку, сприяє розсмоктуванню гематом.
У косметології гіалуронідазу застосовують при набряклості та в'ялості, в тому числі для зменшення посттравматичних набряків. Гіалуронідаза ефективно збільшує еластичність шкірних покривів, попереджає вікові зміни та коригує набряклий целюліт. Цей фермент також забезпечує активний транспорт діючих компонентів в глибокі шари епідермісу. Крім того, гіалуронідаза - єдиний антидот гіалуронової кислоти. Завдяки цій якості вона успішно застосовується в терапії ускладнень ін'єкційної пластики. Фермент здатний зруйнувати навіть кислоту, що вже кілька років перебуває в організмі.

Ферментні препарати PBSerum на основі гіалуронідази представлені в двох формах - для мезотерапії та для зовнішнього застосування у вигляді трансдермальної мікроемульсії. Препарати для зовнішнього застосування поєднуються з вакуумно-роликовим масажем, електропорацією, ультрафонофорезом, радіочастотним ліфтингом та кавітацією.
Вивчивши властивості кожного окремого ферменту, в PROTEOS Biotech задумалися - що, як об'єднати їх в один курс? Так з'явилася «Тріада» - система взаємодоповнюючих препаратів. PROTEOS Biotech помітили, що спільно ліпаза, гіалуронідаза та колагеназа усувають більшість симптомів целюліту, коригують жирові відкладення в важкодоступних місцях - внизу живота, на внутрішній поверхні стегон та сідницях. Ферменти мають різні точки прикладання, але при цьому посилюють один одного. Це особливо важливо в тих випадках, коли необхідно впливати одночасно на кілька ланок патогенетичного ланцюжка. Ліпаза каталізує розщеплення жирів, колагеназа розщеплює волокна колагену у фіброзних перегородках та форсує виробництво нового колагену, а гіалуронідаза надає потужний дренажний ефект. Одночасне використання трьох метаболічних ферментів спрямоване на усунення більшості симптомів целюліту, фіброзних ускладнень, ліполіз та моделювання овалу обличчя.

Замовити Тріаду PBSerum
ІНШІ
ПУБЛІКАЦІЇ
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Замовлення