Найкращий друг ваших губ. Що треба знати про Lip Repair Vital Balm?
Шкіра складається з 3 шарів: епідермісу, дерми та підшкірно-жирової клітковини. Це – її природній бар'єр та захист від пересихання й пошкоджень. Шкіра губ також складається з цих шарів, але є маленька деталь: вони значно тонші, аніж на інших частинах тіла. Отже, губи потребують більш старанного та ретельного захисту. А надто взимку, коли до загрози ультрафіолету приєднується мороз.
Зволоження, відновлення та турботу губам забезпечить бальзам Lip Repair Vital Balm від Histomer. Цей засіб для догляду обов'язково стане в нагоді, якщо у вас сухі та потріскані губи. Він відновить їхній зовнішній вигляд, після чого підтримає здоров'я та красу губ. Lip Repair Vital Balm захистить від тріщин та позбавить подразнення та лущення. Бальзам живить, зволожує та відновлює захисну функцію шкіри.
Бальзам для губ Lip Repair Vital Balm
Всі ці якості Lip Repair Vital Balm забезпечує формула з активних інгредієнтів. В її основі – лактоферин, індійський ладан та вітаміни B3 та Е. Лактоферин - це глікопротеїн з вираженою антимікробною дією. Він присутній у багатьох фізіологічних рідинах організму людини та є універсальним природним компонентом для захисту губ від бактеріальних та вірусних атак.

Індійський ладан - екстракт смоли Босвелії пильчастої з активними протизапальними, протиалергійними та загоювальними властивостями. Він корисний для нейтралізації шкідливого впливу сонця, холоду та інших атмосферних чинників. Загоює та запобігає появі тріщин у куточках губ. Нарешті, вітаміни Е та B3 відомі ефективністю саме в догляді за сухими та потрісканими губами. Ці компоненти мають потужні антиоксидантні властивості та виражений зволожуючий ефект.
Дія цього комплексу інгредієнтів спрямована на відновлення та зміцнення захисного бар'єру шкіри – це взагалі основна задача косметики Histomer – та на інтенсивне зволоження. Бальзам Lip Repair Vital Balm – унікальний та безпрограшний засіб для догляду за губами.