Продукт дня. Крем для підсилення засмаги QUICK TAN
Сподіваємось, вже ні для кого не секрет, наскільки небезпечними для здоров'я шкіри є сонячні промені. Здавалося б — уникайте їх, не нехтуйте сонцезахисними засобами та залишайтеся в безпеці. Проте є і несподівані складнощі — а як в таких умовах засмагати?
Багатьом подобається, коли під впливом сонця шкіра набуває темного шоколадного відтінку. Засмага давно вже стала асоціюватись з красою та відпочинком. Щоб не довелось жертвувати ані естетикою, ані безпекою, Histomer випустили крем для підсилення засмаги QUICK TAN. Він водночас захищає шкіру та надає їй бронзового сяючого кольору.
QUICK TAN SPECIAL CREAM — продукт з сонцезахисної серії Histan Active, що заснована на комбінації сонячних фільтрів останнього покоління. Продукти Histan Active використовують енергію сонячних променів для корекції недоліків шкіри, поліпшення зовнішнього вигляду і фізичної форми тіла. Основа формули — біодоступний комплекс «Антиглікація» на основі шовкового дерева. Він блокує найбільш значущий механізм зниження якості шкіри — глікацію колагену.
Ключові активні інгредієнти програми:

Сонцезахисні фільтри. Надають захист від UVB/ UVA променів, видимого світла і інфрачервоного випромінювання.

Комплекс "Антиглікація". Зупиняє процес глікації колагену, руйнує вже існуючі «зшиті» волокна. Візуально зменшує вираженість зморшок, темних плям,целюлітних вузлів.

Меристемні клітини щитолисника. Запускають регенерацію шкіри і підвищують її еластичність і пружність.

ZYMA-комплекс. Забезпечує оновлення та відновлення.

VITA-комплекс. Ксантонфіл, токотрієноли й етил-аскорбінова кислота покращують клітинне дихання, надають антиоксидантну дію, є природними УФ-фільтрами.

Заспокійливі компоненти проти почервоніння. Екстракт меристемних клітин опунції, бісаболол, ромашка і мальва заспокоюють подразнену шкіру, запобігають опікам і болісним почервонінням.

TAN комплекс оптимізації та відтворення засмаги. Надає потрійний вплив на меланоцит: активізує меланоцити, сприяє синтезу меланіну та правильному розподілу пігменту.
Активатор засмаги Histomer прискорює, підсилює і підтримує здорову засмагу. Паралельно з цим засіб глибоко зволожує, надаючи шкірі гладкість та еластичність. Крем підходить для чутливої і дитячої шкіри, для шкіри з ознаками фотосенсибілізації та для особливих зон — свіжих рубців, родимок, розацеа, вітіліго, сонячного кератозу. Нещодавно крем QUICK TAN SPECIAL CREAM було перевірено на якість компанією Bio Basic Europe. За результатами дослідження було підтверджено, що крем підсилює і передбачає пігментацію шкіри в порівнянні з плацебо та має інтенсифікуючу і дубильну дію.
Використовувати засіб можна за трьома сценаріями:

щоб підготувати шкіру до рівної засмаги за декілька днів до відпустки;

під час активної інсоляції для інтенсивнішого відтінка;

протягом двох-трьох тижнів після відпочинку на сонці для подовження засмаги.

Крем QUICK TAN SPECIAL CREAM — шанс отримати рівну бронзову засмагу та не зашкодити шкірі. Незамінний засіб для відпустки та літа!