Засіб тижня. Крем для корекції та запобігання маскне Green Age Dermal Cream
Нова пандемічна реальність означає нові виклики для здоров'я. В тому числі й непередбачуваних – наприклад, в сфері дерматології. Один з таких викликів — маскне. Це специфічні висипи, що виникають у багатьох людей, які носять маски.
Маскне — тип акне, що утворюються внаслідок тертя, тиску, розтягування або ефекту оклюзії. Всі ці процеси відбуваються зі шкірою, на яку часто вдягають медичну маску або респіратор. Впізнати маскне легко завдяки розташуванню: висипи з'являються на зонах обличчя, що вкриті маскою, та у місцях де вона торкається шкіри.
Маскне належить до категорії «механічного акне». До пандемії із такими типами подразнень ближче за все були знайомі атлети, яким натирали зав'язки та ремінці екіпірування. Сьогодні ж маски, що бережуть нас від вірусів, паралельно впливають на мікробіом шкіри, створюючи ефект теплиці для бактерій, та підвищують шанси висипань. Щоб запобігти цьому або ж швидко позбутись наслідків, варто додати в б'юті-рутину засіб для догляду за проблемною шкірою. Крем Green Age Dermal Cream — провідний представник цієї категорії.
Green Age Dermal Cream — ключовий препарат лінійки Histomer для корекції та попередження акне. Цю програму розроблено спеціально з урахуванням специфіки юнацьких акне – крім важких форм. Програма здійснює антибактеріальний захист, розріджує себум і сприяє його відтоку, регулює кератинізацію, відновлює роботу сальних залоз. Спеціально підібрані інгредієнти матують шкіру, зменшують розширені пори, прискорюють загоєння пошкоджених тканин та ефективно перешкоджають розвитку запалень.
Використовувати Green Age Dermal Cream можна у якості фінального етапу в ранковому та у вечірньому догляді. Його склад ідеально підходить для запобіганню маскне та корекції його наслідків. Мигдальна кислота попереджає закупорку сальних залоз. Меристемні клітини бузку нормалізують вироблення шкірного сала. Солі срібла уповільнюють проліферацію бактерій P.Acnes, а солі цинку знижують ризик виникнення пост-запальних рубців. Тож якщо ваша шкіра потребує допомоги у боротьбі з маскне — або, зрештою, з будь-яким типом акне — Green Age Dermal Cream стане вашим надійним напарником.