Питання експерту. Чому ферментотерапія краще за ліполітики впорається з відкладеннями жиру?
Ферментотерапія міцно асоціюється з боротьбою із зайвою вагою та корекцією локального жиру. Наприклад, другого підборіддя і брилів. Це лише мала частина того, на що здатні ферменти в руках талановитого дерматолога. Мала, втім, важлива: ферменти дійсно ефективно усувають підшкірний жир.В цьому напрямку естетичної медицини є й інші гравці. Наприклад, ліполітики. То чому лікареві варто віддати перевагу ферментотерапії? І як саме ферменти працюють із жиром? Пояснює дерматолог і фахівець в лазерних й ін'єкційних технологіях в естетичній медицині Роман Школьний.
дерматолог Роман Школьний
«Головна ідея ферментотерапії — вона не порушує законів природи, а дотримується і підтримує їх», — каже Роман Олександрович. Він упевнений: робота ферментів куди більш щадна і природна для шкіри, ніж вплив ліполітиків. «Я відмовляюся колоти ліполітики, навіть коли паціент наполягає, — говорить лікар, — І завжди детально та обгрунтовано пояснюю чому».

Ліполітики порушують мембрану клітини і руйнують її. Вони вбивають адипоцити — клітини, з яких складається жирова тканина. Це агресивний процес. Звичайно, ліполітики дають 100% зовнішній результат. Пацієнт відзначає зменшення обсягів тіла. Але воно досягається неправильним, шкідливим, методом.
Як діють в боротьбі з жировими відкладеннями ферменти — речовини, які від природи присутні в нашому організмі? І чому вони краще за ліполітики? Ферменти — біологічні каталізатори, які ініціюють або прискорюють специфічні хімічні реакції в організмі. «Одні підсилюють гідроліз застарілого колагену, в той час як інші - розщеплюють жир (тригліцериди) до природніх залишків: гліцеролу та вільних жирних кислот, що легко виводиться із організму природним шляхом», — пояснює Роман Олександрович.
Ферменти зберігають і забезпечують неушкодженість підшкірно-жирової клітковини. Немає некрозу і порушення складних структур. Кількість живих адипоцитів після взаємодії з ферментами не зменшується. Кількість жиру теж залишається незмінною — фермент розщеплює його на складні ефіри і тригліцериди. В подальшому ці речовини органічно виділяться в лімфатичне русло й утилізуються. «Але якщо пацієнт буде їсти багато солодкого і вуглеводів, адипоцити знову зберуть жир, — попереджає лікар. — Тому лікувати ожиріння і коригувати жирові відкладення потрібно комплексно. Багато в чому це проблеми психологічного характеру».
PB Serum medium
У ферментотерапії, спрямованій на боротьбу з жировими відкладеннями, головну роль грає фермент ліпаза. Він контролює розщеплення жирів, впливає на локальні жирові відкладення и коригує прояви целюліту. Цей фермент використовують в космецевтиці бренду PBSerum.

Роман Школьний працює з продуктами цієї компанії і окремо відзначає ефективність професійної лінійки PBSerum Medical. Ліпаза — основний активний компонент ферментного комплексу PBSerum MEDIUM з цієї лінійки.
Природна ліпаза, яка є в організмі, гормонозалежна і реагує на катехоламіни. Щоб клітина самотужки віддала жир, потрібно викликати прилив гормонів — наприклад, піти в спортивний зал і добре попрацювати. Власну ліпазу потрібно змушувати працювати. Гормонально незалежну Ліпазу PBserum — не потрібно. Вона вже активна.

ІНШІ
ПУБЛІКАЦІЇ