Чому варто спробувати олео-гель для очищення чутливої шкіри HISIRIS ULTRA GENTLE CLEANSING GEL?
Піклування, турботи та специфічного догляду потребують всі типи шкіри. Але чутлива шкіра — особливо. З думкою про це бренд Histomer представив серію Hisiris, програми якої спрямовані на підтримку саме чутливої шкіри. Особливість серії у тому, що вона враховує потреби чутливої шкіри всіх типів.
Програма PRO DERMIS розроблена для догляду за чутливою шкірою з вродженою схильністю до проявів подразнення або алергії. Через негативний шкідливий вплив факторів та стресорів навколишнього середовища такі наслідки трапляються досить часто. Засоби програми PRO DERMIS миттєво полегшують стресовий стан шкіри та відновлюють епідермальну цілісність, послаблюють почуття дискомфорту, надмірної сухості і почервоніння.

Histomer: hisiris Ultra Gentle гель
Ключовий активний інгредієнт програми PRO DERMIS— комплекс DE-SENSYL. В його основі – комбінація 3 активних інгредієнтів: ацетил тетрапептида-15, елагової кислоти та екстракту індійського ладану. Разом вони чинять потрійну дію на шкіру, що має схильність до запалення:

1. Контроль процесу імунологічного нагляду

2. Інгібування вивільнення прозапальних цитокінів

3. Зниження збудливості сенсорних рецепторів

Дія комплексу De-sensyl перериває «замкнене коло» «Запалення — Дефіцит Бар'єру Шкіри». Недостатність шкірного бар'єру і запальна реакція підсилюють одне одного. Комплекс De-Sensyl діє негайно, розриваючи цей цикл.

У догляді за чутливою шкірою є важливий нюанс: очищення. Засоби для очищення чутливої шкіри мають бути водночас ефективні та вкрай делікатні, щоб видаляти забруднення, не пошкоджуючи бар'єр та його захисні функції.

У програмі Hisiris PRO DERMIS є ультралегкий олео-гель для очищення шкіри. У його формулі немає інгредієнтів, що утворюють піну, та стандартних очищувальних речовин. Гель забезпечує глибоке очищення та детоксикуючий ефект.

Histomer: hisiris Ultra Gentle гель
У список активних інгредієнтів входять меристемні клітини бузку та дуба, тетрапептид-15, екстракти індійського ладану та африканської берези, рисова та мигдальна олії, лецитин, манітол, токоферол та вітамін С.

Ніжний олео-гель для очищення чутливої шкіри можна використовувати щодня. Він захистить шкіру від наслідків стресових факторів, не пошкодить її та не спричинить алергічної реакції.

Замовити олео-гель для очищення чутливої шкіри Hisiris Ultra Gentle Cleansing Gel:
Content Oriented Web
Make great presentations, longreads, and landing pages, as well as photo stories, blogs, lookbooks, and all other kinds of content oriented projects.
Замовлення