Радить експерт. Ось — підтягуючий крем та процедура, які зроблять тіло струнким і доглянутим
«Доглянута жінка — успішна жінка», — переконана експертка Histomer, дерматокосметолог Олександра Хоменко. Вона додає: незважаючи на те, в яких параметрах знаходиться ваше тіло, шкіра повинна бути доглянутою. І дійсно, ми часто нехтуємо тілом, зосереджуючись на підтримці краси обличчя. А тим часом шкіра тіла так само страждає на зневоднення, наражається на небезпеку від сонячних променів та потребує турботи. Олександра порадила процедуру та крем Histomer, які якісно покращують здоров'я шкіри тіла.
Перша порада Олександри — ручний масаж. «При ручному масажі відбувається активна глибока дія на підшкірно-жирову клітковину, що мотивує наші судини працювати краще», — пояснює дерматокосметолог. Кровообіг в зоні масажу пришвидшується, і людина відчуває приємне тепло та помічає почервоніння.

До органів поступає більша кількість сповненої кисню крові.
Важливі позитивні наслідки:

  • запускається метаболізм
  • швидше виводяться продукти «застою» та зайва рідина
  • об'єми тіла зменшуються
  • шкіра стає гладенькою
  • прояви «апельсинової кірки меншають
«При ручному масажі майстер якісніше працює над проблемними ділянками. Він бачить проблему візуально та відчуває на дотик», — переконана Олександра. Вона наголошує на тому, що довіряти тіло треба тільки спеціалістам: неправильні рухи проти ходу лімфатичних судин можуть погіршити ситуацію та викликати застій лімфи.

Ще одна потенційна проблема — надмірна сила при проведенні процедури. Це — ризик травми, що призведе до фіброзу. Візуально це проявиться локальними буграми, що містять жирові клітини, які «закриті» від зовнішнього світу. Спалюватись такі клітини будуть неохоче.

Крем для зволоження, ущільнення і підвищення еластичності шкіри Histomer Body H4 Firming Body Cream — незамінний помічник для схуднення та догляду за тілом, який чудово спрацює в парі з масажем.
В його основі — комплекс COLLAGENIC-Q10. Це — тандем коензиму Q10 і екстракту африканської берези, який нейтралізує ензим, що руйнує колаген, та покращує структуру шкіри, повертаючи їй щільність і пружність.

Також в складі крему — комплекс ELASTOGEN-VITA COMPLEX. Він впливає на найголовнішого ворога нашої краси — цукор, що активує глікацію білків. Як наслідок, колаген та еластин руйнуються, і шкіра втрачає пружність. Екстракт артишоку в комплексі з вітамінами Е і С переривають глікацію волокон еластину, підвищуючи еластичність, м'якість і гладкість шкіри.