Ваш особистий фітнес-тренер
Що треба знати про крем для тіла C30 Lipo-Gym
Histomer: крем для тіла C30 Lipo-Gym

Ми не пропускаємо тренування, грамотно міксуючи кардіо, йогу та силові навантаження. Харчуємось відповідно до порад провідних нутриціологів, вдосталь спимо та знаходимо час на себе. Все це — у гонитві за здоров'ям та естетичним зовнішнім виглядом. І це правильно – та іноді на цьому шляху хочеться трохи підтримки та допомоги. Саме з цією метою Histomer випустив крем для тіла C30 Lipo-Gym. Це —ваш персональний тренер у вигляді б'юті-засобу.

Що це?

C30 Lipo-Gym —крем для домашнього догляду за тілом. Фітнес-інструктором його називають через те, що найкраще він працює в парі з фізичними навантаженнями. Відомо, чим регулярні тренування корисні для тіла: вони підвищують тонус м'язів, знижують кількість жиру, прибирають прояви целюліту та підтягують контури тіла. Завдяки C30 Lipo-Gym ці привабливі результати досягаються швидше —та тримаються довше.


Як він працює?

Основний активний інгредієнт C30 Lipo-Gym —біотехнологічний ферментний екстракт Actigym. Клінічні випробування демонструють ефективність Actigym у зменшенні рівня вісцерального і загального жиру. Ще одна приємна новина: C30 Lipo-Gym допомагає інтенсивно втрачати зайву вагу. Тільки не забудьте про фізичну активність! Крем підсилить ефект тренування будь-якої інтенсивності.

Дія Actigym спрямована на посилення вироблення адипонектину в організмі. Це одна з речовин, що дає організму сигнал спалювати жир. Що його більше — то швидше ви худнете, а контури тіла підтягуються. Ферментний екстракт у складі підтримують морський планктон, кофеїн, імбир, олія ши та меристемні клітини гарденії.

І ще один плюс C30 – пакування. Воно відрізняється технологічністю та безпечністю: завдяки методу захисту airless до крему не можуть потрапити хвороботворні бактерії та мікроби.


А як використовувати?

Наносити легкими масажними рухами один чи два рази на день на ноги, живіт, стегна та сідниці. Повторно нанести C30 Lipo-Gym після фізичних навантажень. Результат буде помітно практично одразу – шкіра стане пружнішою та еластичнішою, а прояви целюліту зменшаться. Проте щоб ефект закріпився, потрібно регулярно використовувати крем протягом двох місяців. Бонус – підтримуючи світову тенденцію на свідоме споживання, Histomerзробили крем дуже економним у використанні. Однієї банки вистачить надовго.

ІНШІ
ПУБЛІКАЦІЇ