ХОЧЕТЕ, ЩОБ ТРЕНУВАННЯ БУЛИ
А ВАГА ЗНИКАЛА
ЕФЕКТИВНІШИМИ,
ШВИДШЕ? ТОДІ ВАМ ВАРТО ЗНАТИ
ПРО АДИПОНЕКТИН
01.11.2020
Існує розхожа фраза: рух - це життя. А ще рух - це краса і здоров'я. Регулярні заняття фізкультурою важливі не тільки для підтримки форми: вони розвивають мозок і пам'ять, допомагають швидше мислити, піднімають настрій і самооцінку. Тим не менш, ми часто оцінюємо ефективність спорту за зовнішніми проявами. Що, в цілому, абсолютно нормально. То як зробити так, щоб пробіжки, присідання і асани швидше підтягували ноги, руки та живіт? Є ідея - підключити міць адипонектину.
Що це таке?
Адипонектин - це гормон, що синтезується і секретується білою жировою тканиною. Простіше кажучи - це одна з речовин, що дає організму сигнал спалювати жир. Чим його більше - тим швидше ви худнете. А, коли ми набираємо вагу, його кількість, навпаки, знижується. Адипонектин регулює рівень глюкози в крові та підтримує процес окислення жирних кислот. Коли починається втрата ваги, нервова система віддає відповідне розпорядження жировій тканині. Тим часом адипонектин, що пов'язаний із контролем запальних процесів в організмі та з реакцією на стрес, її підтримує.
А що ще робить адипонектин? 
Звичайно, адипонектин відповідає не тільки за стрункість і красу. Забезпечення його достатнього рівня - ще й акт турботи про здоров'я. Низький рівень адипонектину асоціюється із захворюваннями серцево-судинної та ендокринної систем. Він посилює протизапальні процеси в організмі - щоправда, іноді, коли рівень адипонектину занадто високий, він може працювати навпаки. Тут, як і завжди, важливий баланс. Крім того, адипонектин захищає епітелій від вікових і патологічних змін. Також існують дослідження, згідно з якими дефіцит адипонектину збільшує ризик багатьох видів раку.
А ще адипонектин пов'язаний зі стресом - який, до речі, суттєво ускладнює процес схуднення. Стрес, який в цілому негативно впливає на здоров'я, призводить до падіння рівня адипонектину. Через цю нестачу людина може почати особливо гостро реагувати на стрес та постраждати через синдром дефіциту уваги. Тим часом, невеликі дози адипонектину знижують симптоми депресії. Звідси висновок: чим вищий рівень адипонектину, тим спокійніше ми переживаємо стрес і тим меншої шкоди він завдає організму. Приємний бонус - коли ми спокійні та розслаблені, зайва вага йде значно легше.
Окей, я точно хочу швидше схуднути та підтримувати здоров'я. Як мені підвищити рівні адипонектину?
Відстежуйте рівень жиру в організмі та тримайте його в нормі. Зв'язок адипонектину і зайвого жирового прошарку працює в обидві сторони: дійсно, адипонектин допомагає прискорити його втрату, але перший крок - за вами. Для того, щоб активувати адипонектин, потрібні зусилля. Перегляньте меню, додавши туди продукти з високим вмістом клітковини, рибу, батат, фісташки, капусту і шпинат - це джерела адипонектину. Якщо дозволяє здоров'я шлунково-кишкової системи, спробуйте інтервальне голодування.
Звісно, підвищує рівень адипонектину і фізична активність - бажано вибирати таку, у якій буде задіяно все тіло. Ось на цьому етапі організму можна допомогти. У справу вступає космецевтика, дія якої спрямована на посилене вироблення адипонектину. Так, бренд Histomer випустив нову лінійку C30 Lipo Gym - це справжній фітнес-інструктор серед всіх ваших баночок для догляду за тілом. У поєднанні з фізичними вправами ця програма дозволяє втрачати більше ваги, докладаючи менше зусиль.
А як вона працює?
Професійна процедура на основі лінійки C30 Lipo Gym складається з пілінгу, розігріваючого гелю, сироватки і фінішного крему для інтенсивного зниження ваги і поліпшення клітинного метаболізму. А для домашнього догляду в лінійці Histomer розроблений крем LIPO-GYM Slimming Body Cream. Крем коригує силует, бореться з проявом целюліту і зменшує об'єми. Як це відбувається? В основі формули крему - запатентований активний комплекс ACTIGYMTM, який підвищує рівень адипонектину і знижує рівень вісцерального і загального жиру. Комплекс підтримують морський планктон, кофеїн, імбир, олія ши і меристемні клітини гарденії. Крем слід використовувати 1-2 рази в день, до і після тренування.
Стиль життя, спрямований на підтримку високого рівня адипонектину, виглядає так: фізичні навантаження, середземноморська дієта, повна «хороших» жирів і клітковини, сон у прохолодній температурі і підтримка результату космецевтичними засобами.
ІНШІ
ПУБЛІКАЦІЇ