Антиейдж та захист. Що треба знати про сонцезахисний крем Active Protection Special?
Ви можете вважати, що засобами для захисту від сонця треба користуватись лише влітку та навесні – коли його вплив найбільший. Проте це помилкова думка.
Насправді продуктами з SPF не варто нехтувати ніколи – навіть взимку. А надто, якщо ви захоплюєтесь зимовими видами спорту або багато часу проводите на відкритому повітрі. Вашим щоденним супутником та надійним помічником у боротьбі із сонячними пошкодженнями може стати крем Active Protection Special Cream від Histomer. Він озброєний SPF50+ — це відповідає 80 фактору захисту. А ще – потужними інгредієнтами.
У всіх засобах сонцезахисної лінійки Histomer можна зустріти команду відновлюючих та захисних компонентів. Сонцезахисні фільтри протистоять UVA та UVB променям, а комплекс антиглікації зупиняє склеювання колагенових волокон. Це – дуже важлива функція. Глікація викликає появу зморшок, зменшує пружність та тонус шкіри, сприяє розвитку целюліту. Засоби Histomer здатні попередити цей процес або полегшити його наслідки.

Також у складі – меристемні клітини центелли азіатської (індійського щитолистника), які запускають регенерацію шкіри, та ZYMA-комплекс. Він відновлює ДНК клітин, вражених сонячними променями.

Особливість Active Protection Special Cream – у тому, що, окрім обов'язкової функції захисту від сонячних променів, він має вражаючі антиейдж-здібності. Крем доглядає за шкірою, зволожуючи її та усуваючи ознаки фотостаріння та пігментацію. Він чудово підходить для всіх типів шкіри, враховуючи чутливу – а також ефективно захищає шкіру з акне, розацеа, вітиліго, родинками та шрамами.
Наносити Active Protection Special Cream треба перед виходом на вулицю – а якщо ви працюєте біля вікна, то й вдома. Перебуваючи на сонці довго, використайте крем ще раз.
Сонцезахисний крем Хістомер Active Protection Special Cream